Detail pozice

Společnost Global Solutions Services ČR, s.r.o. je součástí mezinárodní skupiny, která má pobočky v Praze, Bratislavě a Nikósii. Naše společnost se zabývá zakládáním a správnou společností v České republice a v zahraničí.

ADMINISTRÁTOR (SPRÁVA SPOLEČNOSTÍ)

Do pražského 16-ti členného týmu hledáme novou posilu na pozici administrátora, který bude mít na starosti portfolio zahraničních společností.

NÁPLŇ PRÁCE:

  • Zajištění, příprava, kontrola a evidence dokumentů od podkladů pro založení společnosti, korporátních dokumentů až po smluvní dokumentaci (smlouvy o úvěru, zápůjčky, postoupení pohledávek, výplata dividend, plné moci atd.)
  • Spolupráce při vedení účetnictví společností (podklady pro transakce, kontrola účetních, daňových a jiných dopadů, sledování cash-flow)
  • Aktivní účast při auditech společností
  • Zabezpečení úhrad závazků společností (platební příkazy, kontrola plateb)
  • Komunikace s klienty, různými finančními institucemi a týmem odborníků (především z účetní, daňové a legislativní oblasti)

KOHO HLEDÁME:

Hledáme pozitivního a komunikačně schopného kolegu/kolegyni, který/á bude týmovým hráčem, přestože své úkoly bude plnit převážně samostatně.

Vhodný kandidát by měl mít znalosti nebo zkušenosti s problematikou obchodních společností. Uplatní vědomosti z účetnictví, daní, práva, auditu nebo controllingu.
Požadavkem je VŠ ekonomického směru se zaměřením na finance a účetnictví a dále praxe v oboru min. 1 rok.
Na této pozici se neobejdete bez znalosti AJ – minimálně pasivně na pokročilé úrovni (emailová, příp. telefonická komunikace, dokumenty a smlouvy v AJ).

GLOBAL SOLUTION SERVICES NABÍZÍ:

  • Zajímavou a pestrou práci s možností dalšího odborného rozvoje
  • Smlouvu na dobu určitou 1 rok (s možností prodloužení na dobu neurčitou při oboustranné spokojenosti)
  • Příjemné dynamické pracovní prostředí v centru Prahy (Karlín)
  • Řadu zaměstnaneckých výhod: týden dovolené navíc, 3 sick days, gastro kupony, systematický odborný rozvoj (možnost školení), výuka anglického jazyka, firemní akce, týmová setkávání apod.

Kontakt

J&T Services
Michaela Ťupová
Pobřežní 297/14
186 00  Praha 8-Karlín
ČR