Detail pozice

J&T Banka, a. s.
Od roku 1998 se staráme o investice a finance těch úspěšných, těch nejnáročnějších. Jsme privátní bankou, která klientům pomáhá majetek zhodnotit, ochránit a předat dalším generacím a v neposlední řadě si ho také užít. Do bankovního holdingu J&T Finance Group SE patří kromě české J&T Banky její slovenská pobočka, ruská banka J&T Bank AO, banka J&T Bank and Trust se sídlem na Barbadosu, slovenská Poštová banka a VABA banka v Chorvatsku.

PRODUKTOVÝ SPECIALISTA - senior

Pro tým Digital Experience hledáme seniorního kolegu/kolegyni, který zastřeší úspěšné řízení projektů v oblasti rozvoje internet bankingu pro ČR.

NÁPLŇ PRÁCE PRODUKTOVÉHO SPECIALISTY:

  • Podílí se na implementaci projektů v oblasti elektronického bankovnictví
  • Analyzuje a podporuje vývoj produktů a služeb v elektronickém bankovnictví
  • Definuje a řídí business požadavky na implementaci změn do bankovních systémů
  • Spolupracuje s odbornými útvary banky
  • Analyzuje, navrhuje optimalizaci procesů
  • Podílí se na tvorbě strategických záměrů v oblasti elektronických kanálů
  • Koordinuje aktivity v rámci banky
  • Sleduje dění na trhu (legislativa, konkurence)
  • Intenzivně spolupracuje se slovenskými kolegyni z týmu Digital Experience

KOHO DO TÝMU HLEDÁME - PROFIL KANDIDÁTA:

  • Min. 5 let v bankovnictví podmínkou
  • Znalost bankovních produktů a jejich E2E procesů (lifecycle)
  • Znalost digitálních platforem internet bankingu (zkušenost s projekty vývoje aplikací, znalost terminologie)
  • Schopnost analýzy, implementace byznys požadavků
  • Aktivní zkušenosti s internetovými bankovními aplikacemi
  • Technický background (orientace v bankovní aplikační architektuře) – výhodou
  • Znalost trhu a konkurence a legislativy
  • Anglický jazyk pokročilý (schopnost porozumět psanému textu, základní bankovní a IT terminologie)
  • Znalost SQL a HTML – výhodou
  • Schopnost efektivní spolupráce napříč organizací
  • Inovativní způsob myšlení - kreativita
  • Přesnost, zodpovědnost, důslednost, cílevědomost, samostatnost
  • Analytické myšlení
  • Ochota cestovat (služební cesty do Bratislavy cca 2x měsíčn, dle potřeby)

J&T BANKA NABÍZÍ:

  • Zajímavou a pestrou práci s možností dalšího odborného rozvoje
  • Pozici, na které budete mít možnost podílet se na rozvoji banky (služeb klientům)
  • Příjemné dynamické pracovní prostředí
  • Práci v lokalitě s výbornou dostupností na MHD (Florenc)
  • Spolupráci s týmem mladých a inspirativních lidí
  • Řadu zaměstnaneckých výhod: 25 dní dovolené, 3 sick days, J&T kafeterie, zvýhodněné bankovní produkty J&T Banky, systematický odborný rozvoj, firemní akce, týmová setkávání, apod.

Kontakt

J&T SERVICES ČR, a.s.
Veronika Cvrčková
Pobřežní 297/14
186 00  Praha-Karlín
Česká republika