Detail pozice

J&T Banka, a. s.
Od roku 1998 se staráme o investice a finance těch úspěšných, těch nejnáročnějších. Jsme privátní bankou, která klientům pomáhá majetek zhodnotit, ochránit a předat dalším generacím a v neposlední řadě si ho také užít. Do bankovního holdingu J&T Finance Group SE patří kromě české J&T Banky její slovenská pobočka, ruská banka J&T Bank AO, banka J&T Bank and Trust se sídlem na Barbadosu, slovenská Poštová banka a VABA banka v Chorvatsku.

PRODUKTOVÝ SPECIALISTA - junior

Pro tým Digital Experience hledáme juniorního kolegu/kolegyni, který bude spolupracovat na projektech v oblasti rozvoje internet bankingu pro ČR.

NÁPLŇ PRÁCE PRODUKTOVÉHO SPECIALISTY:

  • Aktivně spolupracuje na implementaci projektů v oblasti elektronického bankovnictví
  • Analyzuje a podporuje vývoj produktů a služeb v elektronickém bankovnictví
  • Připravuje požadavky na implementaci změn do bankovních systémů
  • Spolupracuje a podporuje odborné útvarů banky
  • Navrhuje a optimalizuje procesy
  • Tvoří business dokumentaci k implementovaným procesům v elektronickém bankovnictví
  • Testuje vyvinutá řešení
  • Aktivně spolupracuje na daném projektu s J&T Bankou v Bratislavě

KOHO DO TÝMU HLEDÁME - PROFIL KANDIDÁTA:

  • Min. 2 roky v bankovnictví podmínkou
  • Zkušenosti s internetovými bankovními aplikacemi
  • Orientace v bankovních produktech a v bankovnictví
  • Zkušenosti v oblasti produktového/procesního řízení - vítané
  • Anglický jazyk – mírně pokročilý (schopnost porozumět psanému textu, základní bankovní a IT terminologie).
  • MS Office – pokročilý
  • Znalost SQL a HTML – výhodou
  • Schopnost efektivní spolupráce napříč organizací
  • Analytické myšlení
  • Schopnost plnit úkoly ve stanovených termínech
  • Schopnost dotahovat úkoly a dlouhodobě sledovat svěřené oblasti
  • Přesnost, zodpovědnost, důslednost, cílevědomost, samostatnost
  • Zájem o digitální platformy/technické inovace v bankovnictví
  • Ochota cestovat – služební cesty do Bratislavy

J&T BANKA NABÍZÍ:

  • Zajímavou a pestrou práci s možností dalšího odborného rozvoje
  • Pozici, na které budete mít možnost podílet se na rozvoji banky (služeb klientům)
  • Příjemné dynamické pracovní prostředí
  • Práci v lokalitě s výbornou dostupností na MHD (Florenc)
  • Spolupráci s týmem mladých a inspirativních lidí
  • Řadu zaměstnaneckých výhod: 25 dní dovolené + 3 sick days, J&T kafeterie, zvýhodněné bankovní produkty J&T Banky, systematický odborný rozvoj, firemní akce, týmová setkávání, apod.

Kontakt

J&T SERVICES ČR, a.s.
Veronika Cvrčková
Pobřežní 297/14
186 00  Praha-Karlín
Česká republika