Detail pozice

J&T Banka, a. s.
Od roku 1998 se staráme o investice a finance těch úspěšných, těch nejnáročnějších. Jsme privátní bankou, která klientům pomáhá majetek zhodnotit, ochránit a předat dalším generacím a v neposlední řadě si ho také užít. Do bankovního holdingu J&T Finance Group SE patří kromě české J&T Banky její slovenská pobočka, ruská banka J&T Bank AO, banka J&T Bank and Trust se sídlem na Barbadosu, slovenská Poštová banka a VABA banka v Chorvatsku.

PRODUCT SPECIALIST junior - Internet banking

Pro tým Digital Experience hledáme kolegu/kolegyni juniora. Pracovní náplní bude spolupráce na implementaci produktů v oblasti rozvoje digitálních kanálů banky v ČR. Základem vaší práce bude zásadní poznání klientů banky a jejich digitální stopy, na základě čeho se budete ovlivňovat jejich zážitek a zkušenost v digitálním světě.

ČEMU SE BUDETE VĚNOVAT - CO VÁS ČEKÁ:

  • Budete aktivně spolupracovat na implementací produktů v oblasti digitálního prostoru banky, zejména v oblastí bankovnictví a investic
  • Analýza a příprava požadavků na implementaci změn do digitálních kanálů banky
  • Spolupráce s dalšími odděleními uvnitř banky, zejména s obchodem a marketingem
  • Příprava business dokumentace a zadání
  • Testování vyvinutých řešení z pohledu Digital Experience
  • Aktivní participace na projektech s kolegy z J&T Banky v Bratislavě

KOHO HLEDÁME - CO BYSTE MĚL/A MÍT:

  • Zájem o trendy v digitálním bankovnictví a oblastech fintechu
  • Otevřenost výzvám a motivaci učit se nové věci
  • Pozitivní mindset, zdravou asertivitu
  • Anglický jazyk – slovem a písmem
  • Nástroje z rodiny Microsoft Office v malíčku
  • Přehled o webových technologiích a mobilních platformách
  • Analytické a kritické myšlení
  • Schopnost efektivně komunikovat do vnitra firmy a zároveň vůči dodavatelům
  • Loajalitu
  • Ochotu cestovat – služební cesty do Bratislavy (několikrát do měsíce)

J&T BANKA NABÍZÍ:

  • Zajímavou a pestrou práci s možností dalšího rozvoje v digital experience
  • Příjemné dynamické pracovní prostředí v centru Prahy (Florenc)
  • Spolupráci s přátelským týmem, práce na technických inovacích banking fintech
  • Řadu zaměstnaneckých výhod: 25 dní dovolené + 3 sick days, J&T kafeterie, zvýhodněné bankovní produkty J&T Banky, systematický odborný rozvoj, firemní akce, týmová setkávání, Multisport karta, apod.

Kontakt

J&T SERVICES ČR, a.s.
Veronika Cvrčková
Pobřežní 297/14
186 00  Praha-Karlín
Česká republika