Detail pozice

J&T Banka, a. s.
Od roku 1998 se staráme o investice a finance těch úspěšných, těch nejnáročnějších. Jsme privátní bankou, která klientům pomáhá majetek zhodnotit, ochránit a předat dalším generacím a v neposlední řadě si ho také užít. Do bankovního holdingu J&T Finance Group SE patří kromě české J&T Banky její slovenská pobočka, ruská banka J&T Bank AO, banka J&T Bank and Trust se sídlem na Barbadosu, slovenská Poštová banka a VABA banka v Chorvatsku.

PRIVÁTNÍ BANKÉŘ SUPPORT

J&T Banka otvírá pracovní pozici Support pro privátní bankéře. Buďte dalším důležitým článkem v našem týmu a podílejte se společně s námi na posouvání privátního bankovnictví o krok dopředu.

VAŠE PRACOVNÍ AGENDA

Na pozici support pro privátní bankéře budete samostatně spravovat portfolio přidělených klientů, a to zejména v rámci reportingu a evidence, nebo aktualizace klientských složek v našem systému.

Budete přijímat a samostatně vyřizovat požadavky privátních klientů týkající se platebních karet, peněžních transakcí a obdobných záležitostí a poskytovat administrativní podporu privátním bankéřům, která spočívá zejména v přípravě smluvní dokumentace a podkladů, produktových nabídek pro jednání s klientem. Důležitá je také aktivní znalost bankovních a investičních produktů J&T a pravidelné aktualizování těchto vědomostí.

PROFIL KANDIDÁTA

Hledáme profesionálního kolegu s ekonomickým vzděláním a minimálně dvouletou praxí v oblasti bankovnictví, finančních či profesionálních službách (poradenství, marketing apod.). Vyžadovaná je komunikativní znalost angličtiny a pracovní znalost MS Office (Word, Excel, PowerPoint). Důležitá je pro nás také flexibilita, dobré organizační schopnosti a schopnost samostatného úsudku.

J&T BANKA NABÍZÍ:

• Pracovní příležitost podílet se a být součástí privátního bankovnictví v ČR
• Příjemné dynamické pracovní prostředí v centru Prahy (Karlín)
• Spolupráce s týmem odborníků v silné skupině J&T
• Řada zaměstnaneckých výhod – zvýhodněné bankovní produkty J&T Banky, systematický odborný rozvoj, firemní akce, týmová setkávání, věrnostní klub Magnus, a další

Kontakt

J&T SKUPINA
Helena Oravová