Detail pozice

J&T Banka, a.s.
Od roku 1998 se staráme o investice a finance těch úspěšných, těch nejnáročnějších. Jsme privátní bankou, která klientům pomáhá majetek zhodnotit, ochránit a předat dalším generacím a v neposlední řadě si ho také užít. Do bankovního holdingu J&T Finance Group SE patří kromě české J&T Banky její slovenská pobočka, ruská banka J&T Bank AO, slovenská Poštová banka a VABA banka v Chorvatsku.

SPECIALISTA ONLINE KOMUNIKACE & WEB EXPERT

CO BUDETE NA TÉTO POZICI DĚLAT - NÁPLŇ PRÁCE:

• Plán, realizace, měření, průběžné i konečné vyhodnocování online reklamních kampaní.
• Příprava nových a správa stávajících microsites.
• Webová analytika.
• Rozvoj nových digitálních platforem a kanálů.
• Reporting a analýza s cílem zefektivnění spravovaných kanálů a kampaní.
• Správa webových stránek.
• Rozvoj a správa sociálních sítí.
• Úzká spolupráce s týmem IT na rozvoji dalších digitálních komunikačních a prodejních kanálů.
• Aktivní podpora kolegů uvnitř oddělení i napříč J&T

KOHO HLEDÁME - PROFIL KANDIDÁTA:

• Potřebujeme schopnost propojovat PPC s event a content marketingem, weby a SEO oblastí.
• Neobejdete se bez výborné znalosti PPC systému – Adwords, Sklik
• Využijete znalost Google Analytics a další webové analytiky.
• Dále schopnost spravovat i analyzovat web a přicházet s návrhy na zlepšení pro zvyšování konverzí, návštěvnosti a cenovou optimalizaci.
• Znalost a zkušenosti se správou a rozvojem sociálních sítí.
• Schopnost navrhovat řešení pro nové digitální platformy a kanály.
• Uživatelská znalost práce s MS Office.
• Znalost marketingu, nejen online.
• Cit pro design i content marketing.
• Samostatnost, pečlivost, zodpovědnost za zpracovávané výsledky.

J&T NABÍZÍ:

• Příjemné dynamické pracovní prostředí v širším centru Prahy (Karlín - nyní Florenc, od září Rustonka na Invalidovně)
• Spolupráci s přátelským týmem odborníků
• Řadu zaměstnaneckých výhod: 25 dní dovolené + 3 sick days, J&T kafeterie, zvýhodněné bankovní produkty J&T Banky, systematický odborný rozvoj, firemní akce, týmová setkávání, apod.

Kontakt

J&T SERVICES ČR, a.s.
Veronika Morávková
Pobřežní 297/14
186 00  Praha 8
Česká republika