Přeskočit na hlavní obsah

Vítejte v J&T.
Děláme to nejlepší privátní a investiční bankovnictví a tím přispíváme k rozkvětu zemí, ve kterých působíme. Na jedné straně jsou lidé, kteří vytvořili majetek, chtějí jej v čase zhodnotit a jednou třeba předat dalším generacím. Pro ty vytváříme jedinečné investiční příležitosti. Na druhé straně jsou firmy a podnikatelé, kteří chtějí růst a realizovat své nápady. Těm zajišťujeme to správné financování. Spojujeme tyto dva světy.

JUNIOR PRÁVNÍK PRO FINANČNÍ TRHY

Do týmu finančních trhů v J&T rádi přivítáme šikovného kolegu nebo kolegyni se zájmem o obchodování na finančních trzích a právním vzděláním.

CO U NÁS ZÍSKÁTE:

- Neformální přístup, přátelské pracovní prostředí, mentoring.
- Budeme do vás investovat, učit vás, předávat vám své zkušenosti a znalosti, ale musíme vědět, že o tuto práci máte opravdový zájem. Nevadí, když uděláte chybu, i my je děláme, ale budeme rádi, když se z ní navzájem poučíme a pomůže nám všem se zase zlepšit. Chceme si důvěřovat a podporovat se.
- Nejsme typický korporát, spíše rodinná firma. Stavíme na dlouhodobém partnerství. Záleží nám na tom, aby u nás zaměstnanci dlouho vydrželi a rostli společně s bankou.

NA ČEM BUDETE PRACOVAT:

- Příprava/úprava standardizovaných smluv pro obchodování na FT, podpora při úpravě obchodních podmínek banky a produktů banky v rámci poskytování investičních služeb, podpora při přípravě smluv o distribuci finančních produktů a další.
- Revize nových vydání vzorových smluvních standardů a související právní regulace v oblastech finančních trhů a investičních služeb.
- Sledování vývoje a udržování znalosti aktuální právní regulace související s poskytování služeb v oblasti kapitálových trhů a podpora při její začlenění do smluvní dokumentace a vnitřních postupů banky.

CO BUDETE KE SVÉ PRÁCI POTŘEBOVAT:

- Klíčový je zájem o oblast obchodování na finančních trzích, zájem o pochopení fungování banky jako obchodníka s cennými papíry, logické uvažování a zdravý rozum, pracovitost, pečlivost, zájem o osobní a profesní rozvoj – chuť se učit, aktivní přístup k nalézání správných řešení,
- Nepožadujeme výjimečné komunikační schopnosti, ale schopnost formulovat věcně závěry a srozumitelně se vyjadřovat.
- Podmínkou je VŠ právnické vzdělání
- Praxe v oboru vítána, ale není podmínkou.
- Znalost právnické angličtiny.

Kontakt

J&T SERVICES ČR, a.s.
Veronika Morávková
Sokolovská 700/113a
180 00  Praha 8
Česká republika

ODBOR FINANČNÍ TRHY – CIZÍ ÚČET, JEHOŽ BUDETE SOUČÁSTÍ

Naším úkolem je pro klienta co nejlevněji nakupovat a co nejdráže prodávat širokou škálu finančních produktů, typicky akcie, dluhopisy, certifikáty či deriváty. Obchodujeme na kapitálových trzích v Evropě, Americe i části Asie. Realizujeme jak jednorázové menší obchody, tak velké transakce v řádu milionů eur, když například klient opakovaně nakupuje nějaký titul. Jsme burzovní makléři s licencí.