Přeskočit na hlavní obsah

Vítejte v J&T.
Děláme to nejlepší privátní a investiční bankovnictví a tím přispíváme k rozkvětu zemí, ve kterých působíme. Na jedné straně jsou lidé, kteří vytvořili majetek, chtějí jej v čase zhodnotit a jednou třeba předat dalším generacím. Pro ty vytváříme jedinečné investiční příležitosti. Na druhé straně jsou firmy a podnikatelé, kteří chtějí růst a realizovat své nápady. Těm zajišťujeme to správné financování. Spojujeme tyto dva světy.

KLIENTSKÝ PORADCE

Staňte se součástí týmu, který pečuje o klienty J&T Banky na klientské lince. Pro naši pražskou centrálu hledáme nového pro-klientsky založeného kolegu/kolegyni s výbornými komunikačními schopnostmi na pozici Klientský poradce.

CO U NÁS ZÍSKÁTE:

 • Pestrou práci v oblasti bankovnictví s možností dalšího profesního růstu
 • Příjemné pracovní prostředí v centru Prahy (metro Invalidovna) v nové budově na Rustonce - krásné prostorné kanceláře, restaurace, terasa, fitko..
 • Náš tým je ideální startovní pozicí pro další kariéru v J&T. Ti nejlepší z nás se časem posouvají do týmů privátního či investičního bankovnictví, věnují se nejnáročnějším klientům a vytvářejí pro ně řešení.

CO BUDE NÁPLNÍ VAŠÍ PRÁCE:

 • Telefonický kontakt s klientem prostřednictvím zejména pasivní linky, v menší míře i aktivní linky
 • Většinu času budete odbavovat klientské servisní požadavky po telefonu nebo e-mailem (nejde tedy o obchodní pozici)
 • Aktivně volat odchozí hovory (například klientům, kterým se blíží konec fixace na produktu)
 • Zadávání klientských údajů a jejich správa v bankovních systémech a správa klientské dokumentace
 • Hledání obchodních příležitostí pro klienta, předávání kontaktu na investičního specialistu a sjednávání schůzek klientům

KOHO HLEDÁME a CO BUDETE KE SVÉ PRÁCI POTŘEBOVAT:

 • Pro-klientsky založeného a trpělivého kolegu/kolegyni, který/á dokáže být klientovi partnerem a má výborné komunikační dovednosti
 • Výhodou je zkušenost se zákaznickou linkou z oblasti bankovnictví a financí
 • Orientace v bankovním prostředí a povědomí o bankovních nebo investičních produktech je také výhodou
 • Vážíme si zodpovědnosti a schopnosti dotahovat zadané úkoly až do konce
 • Nezbytná je perfektní čeština (rodilý mluvčí), angličtina výhodou
 • Minimální dosažené vzdělání – střední vzdělání s maturitou

Kontakt

J&T Services ČR, a.s.
Hana Strnadová
Sokolovská 700/113a
180 00  Praha 8
Česká republika

Odbor Klientské centrum, jehož budete součástí

Spolu s kolegy z dalších útvarů banky pečujeme o úspěšné a náročné klienty. Slovo „péče“ je pro nás synonymem důvěry – klienti se na nás mohou kdykoli s čímkoli obrátit. Ať už se jedná o nečekanou životní situaci, ve které se ocitli, nebo potřebují obnovit třeba jen zapomenuté heslo do internetového bankovnictví. Naším cílem je být spolehlivým partnerem, díky kterému se mohou věnovat tomu, co je pro ně důležité.

Pečujeme o velkou skupinu stávajících i nových klientů banky, především telefonicky nebo prostřednictvím e-mailů. Ale setkáváme se s nimi i osobně na našich 3 pobočkách, řešíme jejich přání, vytváříme pro ně optimální řešení a představujeme jim naše produkty.

Náš odbor je tvořen dvěma týmy. Jsou jimi klientská linka a investiční specialisté.

Kolegyně a kolegové na Klientské lince odpovídají na e-maily a telefonáty našich klientů, věnují se každodenní administrativě a řeší dotazy spojené s obsluhou bankovních produktů. Umí vyřídit také základní obchodní transakce. Investičním specialistům domlouvají schůzky s klienty.

Investiční specialistky a specialisté pracují na pobočkách J&T v Praze, Brně a Ostravě. Věnují se velké skupině klientů, se kterými se setkávají, připravují pro ně řešení na míru a zakládají jim bankovní produkty a služby. Obchod je důležitou součástí jejich práce.

V našem malém týmu se dobře známe a spoléháme jeden na druhého. Vždy, když je potřeba, dokážeme se navzájem zastoupit. Podstatou naší práce je nadstandardní servis a individuální přístup ke klientům. Věnujeme jim veškerý čas, který potřebují. Tím se odlišujeme od běžných bank, které se orientují na rychlost a výkon. V naší privátní bance dbáme na kvalitu a perfektní servis, kvůli kterému k nám klienti přicházejí.
Nastavení cookies