Kariéra

Společnost Global Solutions Services ČR, s.r.o. je součástí mezinárodní skupiny, která má pobočky v Praze, Bratislavě a Nikósii. Zabývá se zakládáním a správou „Special Purpose Vehicles“.

ADMINISTRÁTOR (SPRÁVA SPOLEČNOSTÍ)

ADMINISTRÁTOR (SPRÁVA SPOLEČNOSTÍ)

Hledáte rozmanitou a unikátní práci? Máte VŠ ekonomického směru a zkušenosti s chodem obchodních společností? Ovládáte základní znalost účetnictví, daní, práva, auditu nebo controllingu? Dorozumíte se anglicky a dokážete pracovat s dokumenty v AJ?
Pokud ano, tak toto je nabídka přímo pro Vás!
Global Solutions Services ČR, s.r.o. hledá do svého pražského 16členného týmu novou posilu na plný úvazek na pozici administrátora, který bude mít na starosti zajímavé portfolio zahraničních společností.
Jsme součástí mezinárodní skupiny, která má pobočky v Praze, Bratislavě a Nikósii. Naše společnost se zabývá zakládáním a správou společností, a to jak v ČR a v zahraničí.

NÁPLNÍ VAŠÍ PRÁCE BUDE:

  • Kompletně zastřešit chod společnosti – budete mít na starosti jak zajištění administrativní agendy (evidence/úhrada běžných provozních nákladů firmy, evidence závazků/pohledávek, atd.), tak samotnou realizaci transakcí a tvorbu podkladů k nim (příprava pokynů, platebních příkazů, smluv k obchodům a dokumentů k různým korporátním akcím za spolupráce s právním oddělením firmy)
  • Spolupracovat s účetním oddělením na tvorbě finančních výkazů společností - budete zajišťovat podklady pro transakce, sledovat cash-flow a daňové dopady jednotlivých transakcí
  • Podílet se na auditu finančních výkazů společnosti - budete přímo komunikovat s lokálním auditorem v dané destinaci
  • Komunikovat jak přímo s klienty, tak s dalšími odborníky při nastavování parametrů a při realizování transakcí

GLOBAL SOLUTION SERVICES NABÍZÍ:

  • Smlouvu na dobu určitou 1 rok (s možností prodloužení na dobu neurčitou)
  • Příjemné dynamické pracovní prostředí v centru Prahy (Karlín)
  • Řadu zaměstnaneckých výhod – odměny, pružná pracovní doba, týden dovolené navíc, 3 sick days, jídelní kupony, systematický odborný rozvoj (možnost školení), výuka anglického jazyka, firemní akce, týmová setkávání apod.

Zašlete nám životopis a motivační dopis, proč bychom si měli vybrat právě Vás. Těšíme se na setkání!

Kontakt

J&T SERVICES ČR, a.s.
Veronika Cvrčková
Pobřežní 297/14
186 00  Praha-Karlín
Česká republika
.....