Kariéra

Naše společnost Global Solutions Services ČR, s.r.o. se zabývá zakládáním a správou společností, a to jak v ČR, tak i v zahraničí. Společnost Global Solutions Services ČR, s.r.o. je součástí mezinárodní skupiny, která má pobočky v Praze, Bratislavě a Nikósii. Zabývá se zakládáním a správou „Special Purpose Vehicles“.

ADMINISTRÁTOR SPRÁVY SPOLEČNOSTÍ

Zajímá Vás, na jakém principu fungují obchodní společnosti v Čechách a ve světě? Baví Vás mezinárodní obchod a daně? Chcete pracovat v přátelském mezinárodním prostředí?
Pokud ano, tak toto je nabídka přímo pro Vás!
Naše pražská pobočka vyhlašuje výběrové řízení na pozici administrátor společností.
Naše vize:
Naší vizí je hledat nové příležitosti a výzvy. Podílet se na procesu plánování a realizace projektů podle potřeb klientů. Předvídat změny v mezinárodním podnikatelském prostředí a být připravení přicházet s novými řešeními. Chceme se stát silným týmem.

Proč byste měli pracovat právě u nás?

Nestaráme se jen o naše klienty, ale i naše zaměstnance. Podporujeme Vaše vzdělávání a rozvoj, zpříjemňujeme Vaši práci různými benefity, otevřeně mezi sebou komunikujeme a navzájem si pomáháme.

Jak by vypadala náplň Vaší práce?

• Kompletně zastřešit chod společnosti – budete mít na starosti zajištění administrativní agendy (evidence/úhrada běžných provozních nákladů firmy, evidence závazků/pohledávek, atd.), samotnou realizaci transakcí a tvorbu podkladů k nim (příprava pokynů, platebních příkazů, smluv k obchodům a dokumentů k různým korporátním akcím za spolupráce s právním oddělením firmy).
• Spolupracovat s účetním oddělením na tvorbě finančních výkazů společností - budete zajišťovat podklady pro transakce, sledovat cash-flow a daňové dopady jednotlivých transakcí.
• Podílet se na auditu finančních výkazů společnosti - budete přímo komunikovat s lokálním auditorem v dané destinaci.
• Komunikovat přímo s klienty, i s dalšími odborníky při nastavování parametrů a realizaci transakcí.

Bez čeho se neobejdeme:

• SŠ nebo VŠ vzdělání, ideálně se zaměřením na finance
• Zkušenosti s chodem obchodních společností mohou být výhodou
• Zkušenosti v administrativě – fakturace, účetnictví, daně
• Alespoň základní přehled o účetnictví a daních, případně o auditech
• Komunikativní AJ - schopnost se dorozumět po telefonu a e-mailu

My za to nabízíme:

• Příjemné a přátelské pracovní prostředí v centru Prahy hned u zastávky metra FLORENC.
• Podporu ve Vašem vzdělávání a rozvoji.
• Zajímavé finanční ohodnocení.
• Řadu zaměstnaneckých výhod – odměny, pružná pracovní doba, týden dovolené navíc, zaměstnanecká cafeterie – MAGNUS s příspěvkem od zaměstnavatele ve výši 10 000 Kč za rok, 3 sick days, stravenky, systematický odborný rozvoj (možnost školení), výuka anglického jazyka, firemní akce, týmová setkávání apod.

Kdy můžete nastoupit?

Na tom se společně dohodneme
Pokud jsme Vás zaujali, přihlaste se do výběrového řízení a o nabízené pozici Vám povíme více.

Kontakt

J&T SERVICES ČR, a.s.
Veronika Morávková
Pobřežní 297/14
186 00  Praha 8
Česká republika